Všeobecné podmínky

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PORTÁLU UBYTOVNA-KV.CZ

Autorská práva

1. Všechen publikovaný a zveřejněný obsah, zdrojové kódy a data v databázích serveru ubytovna-kv.cz jsou chráněny autorským právem. Žádná část stránek ubytovna-kv.cz nesmí být kopírována nebo přetištěna bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru, pokud není v takových pravidlech a podmínkách uvedeno jinak.

2. Provozovatel webu Ubytovna-kv.cz si také vyhrazuje právo nahrávat fotografie publikované na webu ubytovna-kv.cz. Toto má čistě a pouze jen technické důvody (zrychlení načítání fotografií uživatelům a snížení zátěže serveru).

3. Všechna autorská práva fotografií uveřejněných ve fotogalerii na Ubytovna-kv.cz vlastní jejich autoři. Jakékoliv jejich další šíření je možné pouze se souhlasem daného autora.

Provozovatelem serveru Ubytovna-kv.cz je

Augustin Matlocha
Blahoslavova 676/26
360 01  Karlovy Vary
IČ: 68773846

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Potvrzením těchto podmínek udělujete provozovateli serveru Ubytovna-kv.cz souhlas se zasíláním obchodních sdělení a to dle zákona č. 480/2004 (ze dne 7. 9. 2004).

Ochrana osobních údajů

Provozovatel se tímto zavazuje v maximální dané míře chránit všechny osobní data registrovaných uživatelů před zneužitím dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a neposkytnout za žádných jiných okolností osobní data registrovaných uživatelů třetím subjektům.
 
Provozovatel webu si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, případně upravit pravidla podmínek.

 

Odběr novinek